Obuv Apache

Tou může být kombinace platformy a podpatku, často také stačí změnit pouze výšku platformy. V zúžené nižší podobě vypadá velmi žensky a elegantně. Mezi další varianty Obuv Apache patří otevřená a uzavřená špička, pevná, volná pata, případně užití řemínku. Každé botky vypadají specificky a dají se využít k mnoha příležitostem. Začínají se na trh dostávat i různé materiály a vznikají tak originální kousky. Od klasických černých lakovek na platformě a podpatku po bláznivé barevné gladiátorky na platformě.

Obuv Apache využijete vskutku všude. Dá se říci, že je můžete nosit po celý den. Venku, v práci, ve společnosti, na párty ale také doma. Myslím si, že je velice oceníte i v ložnici se svým přítelem. Lesklé kozačky se mohou stát příjemným zpestřením vašeho soukromého života. Proto pro vás budou lesklé kozačky opravdu skvělou investicí. I když se jejich ceny pohybují od 1 000–5 000,–Kč. Ceny jsou tak rozdílné, jelikož velmi záleží na výrobci a případné kůži, ze které jsou kozačky vyrobené.

Pokud Obuv Apache zařadíte i do vašeho jarního a letního outfitu, budete originální, protože u nás není jejich nošení tak rozšířené jako v zahraničí. Chcete místo masovému nošení sandálků a balerínek zkusit něco nového? Jen směle do toho!

Ačkoliv letos platí jednoznačné pravidlo čím vyšší, tím lepší, nemusíte si s výškou podpatku dělat hlavu. Raději zvolte nižší a o to pohodlnější podpatek, než abyste si na vysokých jehlách ublížila. Pokud jste ale v tomto ohledu ostřílenější a s jehlami jste nejlepší kamarádka podobně jako třeba Victoria Beckham, obujte si klidně vyšší lodičky třeba s platformou. To je totiž jeden z letošních velkých trendů, který se objevuje ve všech možných barvách, s nejrůznějšími potisky Obuv Apache i zdobením.

Obuv Apache si můžete vybrat sportovní nebo elegantní. Záleží na tom, kde je chcete nosit. Sportovní sandály využijete například do přírody. Jsou lehké, vyrobené z kvalitních materiálů a umožňují bezpečnou chůzi, ať jste v jakémkoli terénu. Vybrat si budete moci téměř ze všech sportovních značek, jako je Nike, Adidas, Puma atd. Elegantní sandály jsou většinou na podpatku a jsou velmi všestranné. A sandály bez podpatku s rovnou podrážkou můžete využít například v létě na pláž.